logo بیــمه بــاران
صفحه اصلی درباره ما بلاگ تماس با ما

درباره ما

آنچه باید در مورد پیشتازان باران بدانید

بیمه باران

شرکت بیمه زندگی باران یک شرکت تخصصی بیمه ای  (سهامی عام) که به عنوان یکی از شرکت‌‌های پیشرو در زمینه انواع بیمه زندگی با تکیه بر دانش، تجربه و توانایی‌‌های خود و شناخت نیازهای صنعت بیمه، با هدف نوآوری و خلاقیت در معرفی محصولاتی جدید فعالیت خود را آغاز نموده‌‎است. هدف اصلی شرکت بیمه باران ارائه محصولاتی نو با هدف تأمین نیازهای مشتریان از طریق سرمایه‌‌‌گذاری تدریجی و پوشش ریسک‌‌هایی است که در طول زندگی خود با آن روبرو هستند.
موضوع فعالیت شرکت بیمه زندگی باران به دو حوزۀ عمده تقسیم می‌‌شود:
- انجام عملیات بیمه‌‌ای مستقیم در انواع رشته‌‌های بیمه‌‌‌ای زندگی
- سرمایه‌‌گذاری از محل سرمایه، ذخایر و اندوخته‌‌های فنی و قانونی.

بیمه باران
سازمان پیشتازان باران

سازمان پیشتازان باران

با توجه به فرصت فوق العاده بیمه باران مفتخریم، گروه پیشتازان باران را معرفی کنیم. گروهی تازه متولد شده از افراد باتجربه در صنعت بیمه و تیم سازی فعالیت خود را در روزهای نخست سال ۱۴۰۱ آغاز کرده و اولین دفتر خود را در شهر مقدس مشهد تجهیز نموده تجربیات ریز و درشت و متعدد این گروه را آماده رویارویی با خوبی ها و سختی های راه کرده است شعبه دوم خود را در شهر بیرجند اماده بهر برداری نموده است و چشم انداز کشوری دارد و تجهیز بیش از ۲۰ دفتر کاری و تشکیل سازمان بیش از ۱۰۰۰ نماینده فعال و پرقدرت، در سراسر کشور را در برنامه کاری خود دارد، گروهی که  با تکیه بر دانش فنی بیمه ای و تیم سازی خود خط شکن خواهد بود.
ما با سخت کوشی، تعهد و صداقت، قدرت کار گروهی را به رخ میکشیم.

اعلام میکنیم که می خواهیم و میتوانیم در یک رقابت سالم و هدفمند، بیمه زندگی را در جایگاه والای خود برسانیم و نقش پررنگی در افزایش ضریب نفوذ بیمه های زندگی داشته باشیم و اعتقاد داریم فعالیت بیمه ای یک شغل فرهنگی، معنوی و قدرتمند است که میتواند چرخ های اقتصاد کشور را قدرتمندتر از قبل بچرخاند و امید را در دل های مردمان عزیزمان زنده کند.

هستیم بر آن عهدی که بستیم! ادامه مطلب

گروه مالی باران

گروه مالی دانایان پارس شرکت سهامی عام است که یک هلدینگ مالی متشکل از چندین شرکت قدرتمند است. شرکت گروه مالی دانایان (سهامی عام) در سال ۱۳۸۳ با مالکیت بخش خصوصی و با هدف توسعه‌ی فعالیت در بازارهای مالی تأسیس شده‎‌است. سرمایه ثبتی گروه مالی دانایان در حال حاضر دو هزار میلیارد می‎باشد و از مصادیق هلدینگ‎‌های مالی محسوب می‎‌شود.
موضوع فعالیت شرکت در حال حاضر، طبق مفاد اساسنامه به شرح زیر تعریف شده‎‌است:
سرمایه‌گذاری در سهام، سهم الشرکه، واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌ها یا سایر اوراق بهادار دارای حق رأی با هدف کسب انتفاع به طوری که به تنهایی یا به همراه اشخاص تحت کنترل یا اشخاص تحت کنترل واحد، کنترل شرکت، مؤسسه یا صندوق سرمایه‌پذیر را در اختیار گرفته یا در آن نفوذ قابل‌ملاحظه یابد و شرکت، مؤسسه یا صندوق سرمایه‌پذیر (اعم از ایرانی یا خارجی) در زمینه یا زمینه‌های زیر فعالیت کند:
ارائه خدمات مالی از جمله تامین سرمایه، سبدگردان، مشاور سرمایه‌گذاری، کارگزاری، پردازش اطلاعات مالی،
ارائه خدمات واسطه‌گری مالی از جمله بانک، موسسات مالی و اعتباری، بیمه، لیزینگ و صرافی.
تأمین منابع مالی اشخاص حقوقی سرمایه‌پذیر از منابع داخلی شرکت یا از طریق سایر منابع از جمله اخذ تسهیلات بانکی به نام شرکت یا شخص حقوقی سرمایه‌پذیر با تأمین وثیقه یا تضمین بازپرداخت از طریق شرکت یا بدون تأمین وثیقه یا تضمین بازپرداخت؛
 تدوین سیاست‌های کلی و راهبردی و مدیریتی اشخاص حقوقی سرمایه‌پذیر؛
ارائه خدمات مرتبط با بازار اوراق بهادار از جمله: -پذیرش سمت در صندوق‌های سرمایه‌گذاری؛
-تامین مالی بازارگردانی اوراق بهادار؛
-مشارکت در تعهد پذیره‌نویسی اوراق بهادار
-تضمین نقدشوندگی، اصل یا حداقل سود اوراق بهادار
-سرمایه‌گذاری و خرید سهام و اوراق بهادارِ سایر شرکت‌ها و ایجاد هر نوع شرکت و شخصیت حقوقی از جمله بانک و بیمه، مؤسسات مالی، اعتباری و کارگزاری پس از اخذ مجوز‌های لازم از مراجع ذیربط.
سرمایه‌‌گذاری مستقل و یا با مشارکت دیگران به طور مستقیم و یا غیرمستقیم در بازار‌‌های مالی و یا در طرح‌ها و پروژه‌‌های ساختمانی، صنعتی، معدنی و غیره. مبادرت به خرید و فروش، تحصیل اموال منقول و غیرمنقول، مصالح، تجهیزات راه و ساختمان و ماشین‌‌آلات صنعتی.

گروه مالی باران
انواع بیمه های زندگی در باران

انواع بیمه های زندگی در باران

 با توجه به کاربرد های مختلف بیمه از جهت های گوناگون وجود بیمه در زندگی بسیار ارزشمند است، اما اکثریت مردم، بیمه گذاران، سیاست گذاران وقتی به اهمیت بیمه پی می برند، که دچار حادثه یا خسارتی شوند و نیاز به جبران خسارت های وارده باشد. اولین بار در تاریخ تاجران چینی را کسانی می دانند، که کاری شبیه بیمه را برای کاهش خسارت های وارد به اموالشان انجام می دادند. آن ها بار خود را در چند کشتی به سمت مقصد بارگیری کرده و می بردند. بیمه در سال 1269 در ایران تعریف شد و اما فعالیت جدی بیمه در ایران به سال 1310 بر می گردد. با گذشت ساله های بسیار از شروع صنعت بیمه در ایران، بیمه نتوانسته است که جای خود را در خانه های تک تک ایرانیان باز کند.

  • طرح مهر باران
  • طرح ترنم باران 
  • طرح طراوت 
  • طرح تبسم 
  • طرح مستمری آنی 
  • طرح مستمری با فاصله (1الی 5سال)
  • طرح ترنم سازمانی 
  • طرح ارمغان 
  • طرح تبسم متصل به قلک 

مزیت های نمایندگی

میتوانیم با پیوستن به گروه پیشتازان باران

1- نماینده رسمی بیمه زندگی باران شویم و جواز شغلی تحت نظارت بیمه مرکزی ج.ا.ا دریافت کرده و از مزایای آن بهرمند شویم، همچنین میتوانیم با فروش بیمه زندگی، در بالا بردن فرهنگ بیمه ای کشور و رفاه مردم جامعه، نقش داشته باشیم و درآمد عالی، رسوبی و مطمئن برای خود ایجاد کند.

2- میتوان در بیمه زندگی باران تشکیل سازمان فروش داد و با توجه به ارکان سازمانی بیمه زندگی باران رشد کرد و درآمد را به صورت نامحدود افزایش داد

3- به جهت افزایش نمایندگان بیمه و افزایش ضریب نفوذ بیمه زندگی طرح پاداش افزایش نمایندگان با حفظ ارکان سازمانی بیمه باران، برای اولین بار در سازمان پیشتازان باران رونمایی میشود که همزمان با بالا بردن اطلاعات و فرهتگ بیمه ای مردم، میتواند درآمد مطلوبی را ایجاد نماید

بلاگ

از آخرین اخبار و وقایع آگاه شوید

13

سال موفقیت

320

مجموع کارمند

710

برنده جایزه

167

تعداد شعب

نظرات کاربران

آنچه مشتریان درباره ما می گویند

پرسش های متداول

آنچه کاربران می خواهند بدانند

شركت بيمه باران مانند ديگر موسسات بيمه، تحت نظارت و كنترل بيمه مركزی جمهوری اسلامی ايران قرار دارد و درصد معینی از حق بيمه‌های پرداخت شده، نزد بيمه مركزی ج.ا.ا اتكایی می‌شوند. بیمه مرکزی ج.ا.ا نیز به میزان سهم اتکایی دریافتی از شرکت‌های بیمه، متعهد به ایفای تعهدات است.

سرمایه‌گذاری منابع و جبران اثر تورمی بر پس‌انداز یکی از شایع‌ترین دغدغه‌های امروز آحاد جامعه است. روش‌های مختلفی برای رفع این دغدغه وجود دارد که بسته به میزان تحمل ریسک افراد، بودجه قابل سرمایه‌گذاری، انتظارات آن‌ها از بازده اکتسابی و ... می‌توان راهکار مناسبی به آن‌ها ارائه کرد. تا به اینجا مردم همواره با بازار سرمایه، بانک، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و... به عنوان راهکارهای پس‌انداز و سرمایه‌گذاری آشنا بوده‌اند که هر کدام از آن‌ها مزیت‌ها و معایب مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال بانک به سپرده شما سودی تضمین‌شده می‌پردازد اما در مقایسه با بازه زمانی که این پول در اختیار بانک است، سودی پایین پرداخت می‌کند. از سوی دیگر، سودی که می‌توانید از بورس به دست بیاورید، در مقایسه با بانک بسیار بالاتر است اما هیچ ضمانتی برای کسب این سود وجود ندارد و حتی می‌تواند شما را متضرر هم کند. دومین تفاوت میان سود بانکی و سود حاصل از خرید و فروش سهام در وابستگی سودآوری بورس به خود شما است. به این معنی که در بورس به ندرت می‌توانید ۲ نفر را پیدا کنید که از یک میلیون تومان سرمایه بازدهی یکسانی به دست آورده باشند حال آنکه این مبلغ برای هر دو نفر در بانک سود یکسانی بعمل می‌آورد. این تفاوت در بازدهی به دلیل تنوع گزینه‌های سرمایه گذاری در بورس و همچنین تفاوت در مهارت و توانایی تصمیم گیری افراد است. در حقیقت می‌توان گفت تفاوت اصلی که سرمایه گذاری در بورس با بانک دارد در این است که بازدهی سرمایه‌گذاری در بورس تا حد بسیار زیادی به خود فرد سرمایه‌گذار و توانایی‌های او وابسته است؛ به همین خاطر بازار سرمایه، تخصصی است و افراد نامطلع شانس زیادی برای کسب سوددهی بالا ندارند. صندوق‌های سرمایه‌گذاری هم که برخی ویژگی‌های بازار سرمایه را در اختیار گرفته‌اند و برخی ویژگی‌های بانک را، اما نتوانسته‌اند هیچ تضمینی برای سوددهی ارائه دهند. در نظر بگیرید فردی با دانش نسبتا کم در بازار سرمایه و مبالغ خرد پس‌اندازی که به صورت تدریجی به دست می‌آورد، تمایل به سرمایه‌گذاری مطمئن با بازده تضمینی معقول دارد. چه پیشنهادی برای او مناسب‌تر است؟ با توجه به دانش کم این فرد، پیشنهاد بازار سهام به نظر منطقی نیست. همچنین با نگاهی به تدریجی بودن پس‌انداز او و نیاز به سود تضمینی، بانک و صندوق سرمایه‌گذاری نیز پیشنهاد مساعدی نیستند؛ بنابراین چاره چیست؟ بیمه زندگی ترنم باران، با درنظر گرفتن تمامی این محدودیت‌ها، نیاز این شخص را به خوبی مرتفع می‌کند. با خرید این بیمه‌نامه، نه تنها بواسطه دانش سرمایه‌گذاران، از سود بازار بورس و سایر فرصت‌های سرمایه‌گذاری بهره‌مند می‌شود، بلکه امکان واریز وجوه حق بیمه به صورت تدریجی، برخورداری از سود تضمینی مناسب، برخورداری از سود مازاد بر سود تضمینی به واسطه مشارکت در منافع بدست آمده طی بازه‌های شش ماهه در هر سال برای او میسر خواهد شد.

بله، به محض منظور شدن مبلغ مشارکت در ذخایر ریاضی بیمه‌نامه، امکان دریافت مبلغ، لحاظ کردن مبلغ به جای حق بیمه یا افزایش سرمایه بیمه‌نامه وجود دارد.

بیمه گذار محترم ابتدا می بایست « فرم برداشت » را از نماینده خود اخذ و پس از تکمیل و امضاء، آن را تحویل نماینده دهد؛ سپس با ارسال فرم توسط نماینده به ستاد و طی شدن فرآیندهای اداری، مبلغ آن به شماره حساب درج شده در فرم، برای بیمه گذار واریز می شود.

پس از خرید بیمه‌نامه در صورتی که بیمه نامه بلندمدت (طرح سه تا پنج سال ) باشد، بیمه گذاران محترم می توانند درخواست وام دهند. مبلغ وام در بازه 65 تا 70 درصد ذخیره ریاضی می‌باشد. بازپرداخت آن بین یک تا سه سال (کوچک‌تر مساوی پایان بیمه‌نامه) است و سود آن نیز بستگی به مدت بازپرداخت، متغیر می باشد.

با مراجعه به پورتال بیمه باران و منوی « خدمات الکترونیک » و زیرمنوی « پنل کاربری » ابتدا فرآیند ثبت‌نام در پنل را انجام و بعد از آن می توانید بیمه نامه های خود را به همراه جزئیات آن مشاهده کنید.

بیمه گذاران محترم به چهار روش زیر می توانند حق بیمه خود را پرداخت نمایند: 1 .مراجعه به بانک (شماره حساب 8877907008 شماره شبا 28012002000008877907008 شماره کارت 6104337403969437 به نام شرکت بیمه زندگی باران نزد بانک ملت شعبه گلفام) 2 .پرداخت از طریق خودپرداز و دستگاههای POS دفاتر و نمایندگان 3.پرداخت از طریق سایت «منوی خدمات الکترونیک» 4 .ورود به پنل کاربری و ورود به بخش « بیمه نامه های من » و انتخاب گزینه پرداخت اقساط

بله، سود تضمینی به صورت روز شمار برروی حساب ها اعمال می شود و تا 40% اندوخته به تاریخ روز قابل برداشت می باشد.

بله، برداشت تا سقف 40% از اندوخته در کل مدت بیمه نامه امکان پذیر می باشد.

با ثبت نام در سایت و اعلام همکاری کارشناسان ما جهت راهنمایی و تشکیل پرونده با شما تماس خواهند گرفت